Sex opowiadanie wieczór kawalerski z kurwami.

Sex opowiadanie wieczór kawalerski

Krótka historia o tym, jak w ciągu jednego wieczora przekreśliłem całe swoje małżeństwo, czy było warto? Z jednej strony wieczór zapamiętam na dobre a z drugiej strony straciłem szansę na potencjalnie ustatkowany żywot, zacznijmy od początku.

opowiadanie erotyczne

Dwa tygodnie przed ślubem, mój przyjaciel zorganizował mój wieczór kawalerski. Dużo o nim nie wiedziałem, gdyż wszystko było owiane tajemnicą niczym enigma. Jedynie dowiedziałem się, że zbierał od każdego po 1000zł co na małą grupę i tak dawało sporo kasy, na chuj mu tyle? Przekonałem się sądnego dnia. 

    Na początku moje zdziwienie było ogromne, czemu? Bo wynajął coś w rodzaju domku letniskowego w dobrym standardzie, szczerze liczyłem na jakiś wypad do klubu GoGo czy innego przybytku rozpusty więc moje zdziwienie było ogromne. Najpierw rozpoczęliśmy od spokojnego picia wódki, tak do godziny 22 atmosfera była już lekka i nikt nie miał żalu, gdyż trunki były z górnej półki lecz deser dopiero nadszedł. Rozległ się dzwonego do drzwi, “PANOWIE, TERAZ DWA GWOŹDZIE PROGRAMU” i wpuścił do domu dwie laseczki, obie blondynki o pięknych ciałach i zalotnych uśmiechach. “A więc sprowadziłeś za tą kasę kurwy?” rzucił jeden z imprezowiczów, “Nie byle jakie, będziemy mieli takie show, że wszyscy włącznie z panem młodym wyciągniemy kutasy z gaci” po tym tekście wiedziałem, że szykuje się pamiętna noc. 

     Panie napierw tańczyly se sobą na stole, alkohol się lał strumieniami. Jeden z kumpli już odpadł, spoko :D Mniej kutasów w grupie. Kobietki rozebrały się i najpierw zaczęły się całować bardzo namiętnie. Były w samej bieliźnie, zrzuciły staniki i naprzemiennie ssały sobie sutki a dłoniami jeździły w majtkach, temperatura w pomieszczeniu zrobiła się gorąca. Część facetów już bez koszul, ja nadal pomimo wypitego alkoholu wiedziałem, że niebawem mam wziąć ślub i jakakolwiek akcja z panienką skreśli moje dotychczasowe życie. Niestety, alkohol pokonał mój trzeźwy umysł i dołączyłem do zabawy. Ze względu, że to moje święto miałem pierwszeństwo, posadziły mnie na skórzanym fotelu, jedna siadła na mnie i jeździła mi piersiami po twarzy a druga ściągała skarpetki i po chwili już byłem całkowicie nagi, reszta towarzystwa piła i patrzyła z pożądaniem. Pała stała jak żołnierz na apelu, zaczęły mi robić loda. Jak kutas w ustach to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w seksie to podczas podwójnego fellatio….  KONTYNUUJ CZYTANIE

SEX RANDKI

FILMY ORAZ FOTKI EROTYCZNE

Opowiadania są własnością intelektualną seriwsu www.Randkomat.eu – wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania, powielania oraz udostępniania bez wiedzy oraz zgody. Chcesz pojdać współpracę? Zapraszamy na zakładkę kontakt.

Sex opowiadanie wieczór kawalerski

 

Sprawdź najnowsze wpisy

Bookmark the permalink.

Leave a Reply