Napalona bratanica – sex opowiadanie

Sex opowiadanie – napalona bratanica.

Poradźcie, co mam robić? Wyjeżdżam czasami na weekend do mojego brata, który mieszka ze swoją żoną wraz z jej rodziną w jednym większym domu. Z racji tego, że mieszkają w ścisłym centrum to jest tam o wiele więcej rozrywek niż u mnie. No jest jeszcze jedna ważna rzecz… moja szwagierka się do mnie dobiera, wiecie co jest w tym wszystkim najdziwniejsze? Nie protestuję. Miałem w życiu jedną dziewczynę więc nie mogę powiedzieć, że jestem doświadczony w seksie a tutaj mam kobietę, która potrafi już więcej zdziałać „w te klocki”. Jak się zaczęło? Zacznijmy od tego, że ona nie pracuje a mój brat czasami spędza w pracy 12h, wystarczająco by poczuła się „samotna”. Pewnego dnia, kiedy byłem u nich po skończonym meczu w piłkę poszedłem wziąć prysznic, wtedy usłyszałem jak drzwi od łazienki się otwierają, zawołałem „Zajęte!”, moja szwagierka nagle odpowiedziała, że „muszę zrobić tylko siku”. No okej, w sumie zgodziłem się bo drzwi kabiny są specjalnie „ocenzurowane” i nic za bardzo nie widać. Kiedy spojrzałem w kierunku toalety widziałem tylko niewyraźny zarys sylwetki. Drzwi kabiny się rozchyliły na około 50, wystarczająco bym zauważył, że stoi naga i patrzy na mnie. Była to bardzo ładna kobieta, szczupła blondynka… patrzyłem tak chwilę na nią i po chwili poczułem jak złapała mnie za członka, przesuwała rytmicznie aż poczułem, że dostałem potężnego wzwodu. Nic nie mogłem powiedzieć, cała krew z mózgu spłynęła mi do kutasa. Po chwili uklęknęła i pocałowała go sam czubek, niesamowite uczucie, jak miałem protestować? W tym momencie dostałem najlepsze co mógł dostać chłopak w moim wieku, loda a……..PRZEJDŹ DO PEŁNEGO OPOWIADANIA

Chcesz kogoś poznać? Lubisz dobrą rozrywkę? My ci w tym pomożemy! Nasz spis portali randkowych to rewelacyjny patent dla każdego poszukującego prawdziwej miłości lub przelotnego seksu! Tutaj znajdziesz najlepsze portale działające w Polsce i w całej Europie, już za jednym kliknięciem możesz się przenieść do świata, który zawładnie całą twoją duszą i ciałem! Zapraszamy do częstych odwiedzin!

Najpopularniejsze portale randkowe?

Najpopularniejsze portale randkowe tylko u nas! Flirt, Lisa, Datezone, Fuckbook i masa innych czekają na to abyś je odkrył! Już dziś znajdź swoją drugą połówkę lub partnera do wspólnego zwiedzania krainy rozkoszy! Lubisz dobrze się zabawić? Jak każdy! U nas znajdziesz wszystko czego potrzeba dorosłemu człowiekowi do życia, portale działają również światowo, jeżeli macie ochotę podróżować nie musicie szukać innego portalu, wystarczy zmienić swoją lokalizację!

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. zdecyduj sie szwagierka, bratanica czy bratowa bo sam juz nie wiem czy ruchasz corke czy jej matke

Leave a Reply