Kurs robienia loda – opowiadanie erotyczne

 

Opowiadanie erotyczne robienie loda – opowiadanie erotyczne, sex opowiadanie.

Pewnego dnia, po jakimś miesiącu związku z moim nowym chłopakiem postanowiłam pierwszy raz w życiu zrobić mu loda. Nigdy tego nie robiłam więc jakiekolwiek czynności z mojej strony były improwizowane. Zaprosiłam go po pracy do siebie, ogarnął się pod prysznicem a ja za ten czas rzuciłam okiem na kilka krótkich filmów „instruktażowych”. Kiedy zaprowadziłam go do komputera by sprawdził jak wyszły fotki z naszego ostatniego wypadu do zakopanego ja delikatnie wśliznęłam się pod biurko. Zaglądam na mnie tylko zaciekawiony, ale jak zobaczył iż sięgam do jego rozporka to nabrał rumieńców. Patrzyłam się mu w oczy kiedy wyciągnęłam jego sprzęt i najpierw drażniłam językiem końcówkę jego penisa. Powoli przesuwałam językiem w górę i w dół. Podobało mu się, momentami kierował głowę do góry i coś mamrotał w ekstazie. Wtedy objęłam całymi wargami jego sprzęt i zaczęłam wprowadzać go coraz głębiej do swojego gardła…

SPRAWDŹ CAŁE OPOWIADANIE TUTAJ

opowiadanie erotyczne robienie loda

Chcesz kogoś poznać? Lubisz dobrą rozrywkę? My ci w tym pomożemy! Nasz spis portali randkowych to rewelacyjny patent dla każdego poszukującego prawdziwej miłości lub przelotnego seksu! Tutaj znajdziesz najlepsze portale działające w Polsce i w całej Europie, już za jednym kliknięciem możesz się przenieść do świata, który zawładnie całą twoją duszą i ciałem! Zapraszamy do częstych odwiedzin!

Najpopularniejsze portale randkowe?

Najpopularniejsze portale randkowe tylko u nas! Flirt, Lisa, Datezone, Fuckbook i masa innych czekają na to abyś je odkrył! Już dziś znajdź swoją drugą połówkę lub partnera do wspólnego zwiedzania krainy rozkoszy! Lubisz dobrze się zabawić? Jak każdy! U nas znajdziesz wszystko czego potrzeba dorosłemu człowiekowi do życia, portale działają również światowo, jeżeli macie ochotę podróżować nie musicie szukać innego portalu, wystarczy zmienić swoją lokalizację!

opowiadanie erotyczne robienie loda

Bookmark the permalink.

Leave a Reply