Sex w kiblu w barze – opowiadanie erotyczne

Sex w kiblu w barze

Krótkie opowiadania erotyczne jak to pewna laska zawróciła mi w głowie, że pierwszy raz porwałem się na seks z barowym kiblu.

Był to piątek, jakoś godzina 20. Nie miałem jakichś specjalnych planów na ten weekend, ale za namową kolegów postanowiłem wyskoczyć z nimi do baru na miasto. Schemat takich spotkań jest każdemu znany, kilka piwek do tego podbijanie do jakichś panienek. Rzadko kiedy kończyło się ruchaniem, ale zwykła rozmowa i tak uprzyjemniała dostatecznie atmosferę. Usiedliśmy przy stoliku w rogu, tak aby mieć wgląd na cały obszar naszego zainteresowania. Najpierw w ruch poszło piwo, natomiast po chwili wzięliśmy sobie na domieszkę kamikaze na podgrzanie atmosfery. Dwa stoliki dalej siedziały sobie trzy panny, wiek około 20 do 25 lat. Wszystkie ładne i co jakiś czas zaglądały w naszą stronę.

Kumpel podbił do niech pierwszy, dosiadł się do stolika i prowadził powolną konwersację jednak owocną na tyle, że laseczki przyszły dosiąść się do nas. Obok mnie usiadła szczupła blondynka, która jako pierwsza postawiła inicjatywę i zaczęła rozmowę. Kleiło się świetnie, jak się okazało również lubiła jeździć na rowerze i miała słabość do oglądania seriali. Rozmawialiśmy dosyć długo, ona już miała sporo wypite i ja również. Nawet nie zauważyliśmy jak nasi znajomi poszli szaleć na parkiecie. Szybki taniec, później coś wolnego… ostatecznie daliśmy w ślinę. W pewnym momencie pociągnęła mnie za ramie i ruszyliśmy w stronę ubikacji. Kurwa mać tak szybko? Pytałem w myślach. Tak właśnie było, wpadliśmy do kibla, blokada drzwi i jazda. Najpierw całowaliśmy się oparci o ścianę, później czułem jak wyciąga mi przez rozporek kutasa. Ssała… KONTYNUUJ CZYTANIE

SEX RANDKI? NACIŚNIJ WYŻEJ :)

 

Opowiadania są własnością intelektualną seriwsu www.Randkomat.eu – wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania, powielania oraz udostępniania bez wiedzy oraz zgody. Chcesz pojdać współpracę? Zapraszamy na zakładkę kontakt.

Chcesz kogoś poznać? Lubisz dobrą rozrywkę? My ci w tym pomożemy! Nasz spis portali randkowych to rewelacyjny patent dla każdego poszukującego prawdziwej miłości lub przelotnego seksu! Tutaj znajdziesz najlepsze portale działające w Polsce i w całej Europie, już za jednym kliknięciem możesz się przenieść do świata, który zawładnie całą twoją duszą i ciałem! Zapraszamy do częstych odwiedzin!

Najpopularniejsze portale randkowe?

Najpopularniejsze portale randkowe tylko u nas! Flirt, Lisa, Datezone, Fuckbook i masa innych czekają na to abyś je odkrył! Już dziś znajdź swoją drugą połówkę lub partnera do wspólnego zwiedzania krainy rozkoszy! Lubisz dobrze się zabawić? Jak każdy! U nas znajdziesz wszystko czego potrzeba dorosłemu człowiekowi do życia, portale działają również światowo, jeżeli macie ochotę podróżować nie musicie szukać innego portalu, wystarczy zmienić swoją lokalizację!

Sex w kiblu w barze

Bookmark the permalink.

Leave a Reply