Opowiadanie erotyczne – nauczyciel z wfu.

opowiadanie erotyczne

Kiedy nikt nie patrzy.

Dla dobra mojej osoby przekręcę kilka faktów oraz imion, cała historia niech zachowa dyskrecję aby mój ex kochanek nie musiał się martwić o swoją karierę : ) Zacznijmy od tego, że mam 18 lat, jestem uśmiechniętą brunetką o szczupłej budowie ciała, lubię spacery i szykuję się do matury aby zdać na wymarzone studia. Przez dwie klasy liceum wfu uczył nas facet, którego aparycja przypominała prędzej amatora tanich trunków, niż nauczyciela wychowania fizycznego. Wszystko zmieniło się w ostatniej klasie, kiedy zmienili nam nauczyciela na nowego, pana Łukasza (przyjmijmy takie imię). Otóż był młodym, lekko po 30 nauczycielem, który od razu wpadł mi w oko, wysportowany, ogolony i zawsze uśmiechnięty. Oczarował mnie na tyle, że postanowiłam spróbować go okręcić wokół palca, jak się okazało nia było to trudne i cała procedura zakończyła się sukcesem w ciągu jednego dnia.

              Pewnego dnia były zapisy na SKS z Koszykówki, lubiłam ten sport więc postanowiłam się zapisac. Tego samego dnia graliśmy wraz z dziewczynami przeciwko dróżynie chłopaków, brakowało jednego więc grał z nimi. Napociłam się okropnie, gdyż starałam się często na niego wpadać, co wychodziło mi perfekcyjnie. Wpadka podczas bloku, potknięcie się i inne zagrywki – wszystko szło zgodnie z planem. Po meczu rozeszliśmy się do łazienek, najpierw czekałam chwile bo Łukasz jeszcze ogarniał piłki i wszystko inne z hali, więc będzie okazja wpaść na niego podczas prysznica. Wszyscy poszli, prawie wszyscy :) Poszedł do łazienki, wtedy się rozebrałam, zakryłam ręcznikiem i weszłam tam. Zaszłam jego kabinę od tyłu i powiedziałam po cichu, przepraszam czy nie miałbyś trochę mydła pożyczyć? Chwila zmieszania po chwili wyciągnął rękę z mydłem zza kotary i wtedy pociągnęłam ją i pośliznęłam się, ciągnąc go z rękę na tyle mocno by wpadł na mnie. Zaczął przepraszać, wtedy złapałam go dłonią za pośladek i rzekłam do ucha “nawet nie wiesz jak na mnie działasz, nikogo nie ma w łazience, może to wykorzystamy?” Patrzył chwilę na mnie w lekkim szoku, lecz z jego strony nie było żadnej negatywnej reakcji, nic! Leżał na mnie i patrzył się.  Zrobiłam kolejny krok i zaczęłam stykać się moimi ustami z jego, po chwili pocałunki były już bardziej namiętne a jego ręka powędrowała na moje piersi. Niby taki ułożony a dwa dni wystarczyły by mnie przelecieć! Wstaliśmy, ręcznik spadł ze mnie na ziemię. Całował moje piersi i ssał sutki, był namiętny a momentami agresywny, podobało mi się to. Postanowiłam zająć pozycję na klęczkach i wzięłam jego kutasa w usta, przesuwałam nim wokół języka, słyszałam jak stęka po cichu. Wsunęliśmy się pod prysznic, jak romantycznie, prawie jak w deszczu :) Obciągałam mu bez opamiętania, jego kutas falował w moich ustach a ja starałam się dotrzeć językiem w każdy zakamarek, czas… KONTYNUUJ CZYTANIE

Ocena opowiadania według Randkomat.eu
8/10
opowiadanie erotyczne

Opowiadania są własnością intelektualną seriwsu www.Randkomat.eu – wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania, powielania oraz udostępniania bez wiedzy oraz zgody. Chcesz pojdać współpracę? Zapraszamy na zakładkę kontakt.

Opowiadanie erotyczne, Opowiadanie erotyczne – nauczyciel z wfu.

Bookmark the permalink.

Leave a Reply